Candidatii OT PMP pentru alegerile parlamentare 2016

Lista candidatilor sub 35 de ani la alegerile parlamentare

Nr. Crt. Judet Loc Nume Prenume Profesie/Ocupatie
1 Alba 5 Hariton Paul Consultant fonduri europene
2 Alba 6 Panta Lucian fotograf
3 Alba 3 Petrean Gheorghe Specialist vanzari
4 Arad 10 Rus Catalin broker
5 Arad 2 Rus Ramona manager
6 Arges 7 Popescu Iulian Sorin jurist
7 Bacau 9 Circiuleanu Eduard economist
8 Bacau 10 Lache Lucian inginer
9 Bacau 11 Vilcu Cosmin teolog
10 Bistrita Nasaud 6 Negrea Vlad administrator
11 Bistrita Nasaud 2 Orsan Diana Medic rezident
12 Bistrita Nasaud 1 Simionca Ionut antreprenor
13 Botosani 3 Palei Andreea Consilier juridic
14 Brasov 6 Antohe George Inginer mecanic
15 Brasov 7 Hutanu Sergiu economist
16 Brasov 2 Mihai Costel jurist
17 Brasov 4 Manolache Mihai economist
18 Buzau 1 Mocanu Adrian economist
19 Calarasi 4 Dumitrescu Adrian Antreprenor
20 Calarasi 3 Gavrila Nicolae economist
21 Caras Severin 4 Mircu Liviu Inginer de mediu
22 Constanta 10 Papuc Catalin Inginer economist
23 Constanta 8 Rotariu Diana antreprenor
24 Dambovita 8 Dragomir Daniel Manager asigurari
25 Dolj 4 Andritoiu Arthur Jurist
26 Galati 2 Androne Otilia Inginer agroturistic
27 Galati 9 Ursachi Andreea Studenta comunicare
28 Gorj 2 Girjoaba Gabriel Economist
29 Gorj 3 Paiusi Robert Proiectant
30 Gorj 5 Udristioiu Andrei Jurist economist
31 Ialomita 2 Dumitrache Bogdan Asistent anestezist
32 Mures 9 Feier Florin Farmacist
33 Mures 4 Timu Cristina Consilier credite
34 Mures 5 Pascan Liana Studenta medicina
35 Neamt 8 Popa Andrei Topograf
36 Prahova 3 Costache Irinel Manager general
37 Prahova 11 Mateescu Sorin Inspector daune
38 Prahova 10 Ninaci Marius Administrator
39 Salaj 4 Big Valentin Art designer
40 Sector 1 12 Bargau Marian Economist
41 Sector 1 5 Moise Sebastian antreprenor
42 Sector 1 15 Petcu Mihai Director comercial
43 Sector 2 32 Popescu Radu Consultant financiar
44 Sector 3 10 Lupu Daniel Student
45 Sector 3 11 Radulescu Cristian teolog
46 Sector 4 7 Popa Gabriel Antreprenor
47 Sector 4 8 Radulescu Gabriel Director general
48 Sector 5 31 Diculescu Alexandra Inginer industria alimentara
49 Sector 5 33 Onofrei Ionut Specialist relatii internationale
50 Sector 6 13 Dorunga George Informatician
51 Sector 6 16 Tudor Mihai Specialist administratie publica
52 Sibiu 6 Chirtop Cosmin Inginer
53 Sibiu 3 Paraschiv Alexandru Jurist
54 Suceava 6 Gatlan Anca Lector universitar
55 Timis 4 Costea Marian Administrator
56 Tulcea 5 Grecu Razvan Economist
57 Vaslui 3 Fordea Sebastian Inginer